Így szúrhatod ki a hamis táskákat!

helloladies.hu

KÖVESS MINKET

FACEBOOKON

Téged is vertek már át eladók azzal, hogy eredeti a táska, közben pedig rád sóztak egy olcsó hamisítványt? Ha te sem akarsz vagyonokat költeni egy kamu Chanel, vagy Vuitton táskára, megmutatjuk, hogy hogyan szagold ki a silány utánzatokat!

A minőség legyen a fő cél! 


Néhány ember direkt vásárol magának hamis darabokat, ugyanis ezzel az eredeti, tervezői csodák árának töredékéért megkaphatja a kívánt táskát. Azzal azonban mindenképp tisztában kell lenned, hogy egy eredeti táska megvásárlásával egy garantált minőséget is kapsz, míg a silány utánzatok esetében ez nem valószínű. A hamisítás a divatvilágban rengeteg kárt okoz, és minél népszerűbb egy márka, annál biztosabb, hogy előbb utóbb lekoppintják.

 

 

Átverés áldozatai 


Vannak azonban, akik nem szándékosan vásárolják a kamu darabokat, hanem átverés áldozatai lesznek. Most mutatunk néhány tippet, amivel biztosan kiszúrhatod az utánzatokat! Az eredeti táskák általában valódi bőrből készülnek, ami már az illata alapján is megállapítható. A műbőr daraboknál szinte csak vegyi anyag szagát érezheted.

hirdetes

 

Már a belsőből könnyedén kiszúrhatod a hamisítványt! 

 

 

A hamis Chanel 


A hamis Chanel táskákat azzal a trükkel buktathatod le, hogy a belsejében található számsort megfigyeled, ami egy egyedi kombináció, és ebből a korát is ki lehet deríteni.

Ha viszont nem találod ezeket a számokat, biztos lehetsz benne, hogy egy kamu táskát akarnak rád sózni!

Minden egyes apró részletnek tökéletesen kell passzolnia egy Chanel darab esetében, hiszen ezeknél a táskáknál teljesen egyedi varrástechnikát használnak, ami egyszerűen hibátlan.

hirdetes

A hamisítványok esetében azonban gyakran a varrás teljesen szabálytalan, így könnyen kiszúrhatod őket.

 

 

A Louis Vuitton hamisítók 


A Louis Vuitton táskáknál gyakran abba a hibába esnek a hamisítók, hogy a márkajelzés teljesen eltér az eredetitől, az O és az U betűk hosszúkásak, ami az igazitól teljesen eltér, mivel ott a két betű kerek és széles.

Ha nem találod a gyártási kódot, természetesen abból itt is megtudhatod, hogy nem eredeti darabbal van dolgod.

A “Made in France” feliratot keresd a táskán, ha eredetit akarsz, ha viszont más ország neve van rajta, biztosan nem valódival van dolgod!

 

Ha nem tetszik az áru, küldd vissza! 

 

 

A legjobb, ha egy jó hírű boltban vásárolod meg a kívánt darabot, így biztosan nem foghatsz mellé! Ha az interneten vásárolsz, a honlapon minden elérhetőségnek fent kell lennie, hiszen ezt törvény írja elő! Amennyiben nem vagy megelégedve a megvásárolt termék minőségével, 7 napig visszaküldheted az eladónak.  


Ha tetszett ez a cikk, oszd meg ismerőseiddel, kattints ide:

Ezek is érdekelhetnek

hirdetes

Legnépszerűbb cikkeink

Csajos Divat Érdekességek Tanács